VELYKINĖ ŠVENTĖ „Bitučių“ grupėje

Š. m. balandžio 7 d., kiškučiai visus darželio vaikučius sukvietė į VELYKINĘ ŠVENTĘ „Bitučių“ grupėje!!! Personažai: pelytės, pempės, kiškučiai, gaidelis, vištelė ir Velykė suvaidino inscenizuotą M. Vainilaičio eilėraštį „Velykė“. Šventės metu vaikai dainavo daineles ir šoko lietuvių liaudies šokius: „Kiškelis bebėgdams“ ir „Sėjau rūtą“. Kiškučiai mažiesiems žiūrovams po šventės išdalino pintinėles su skaniais pyragėliais…

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »