Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Sekmadienį, gegužės 7 d., atnaujintoje Kauno sporto halėje skambėjo muzika ir džiugus vaikų juokas – įvyko finalinio ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapo festivalis, kuriame dalyvavo ir Girionių darželio mažųjų sportininkų komanda. Sėkmingai įveikę visas rungtis ir estafetes, mūsų darželio ugdytiniai buvo apdovanoti žaidynių prizais, medaliais, diplomais. Festivalis paliko neišdildomų įspūdžių, suteikė daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »