Eilėraščiai, piešiniai, šypsenos – viskas Lietuvai

Vasario 15 d. Girionių darželio vaikučiai ir visa bendruomenė sveikino visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Eilėraščiai, piešiniai, šypsenos – viskas Lietuvai. Darželio kiemas pasipuošė mūsų vėliavos spalvų balionais, kartu giedojome Lietuvos himną. Pasidžiaukime, kad turime nepriklausomą, laisvą Lietuvą, branginkime, puoselėkime ir mylėkime savo gimtąją šalį.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »