Vaikučiai ruošiasi dalyvauti projekte „Futboliukas“

„Bitučių“ grupės vaikučiai ruošiasi dalyvauti projekte „Futboliukas“. Kartu bendradarbiaujame su grupės tėveliais, penktadieniais rengiame sportines pamokėles, kurių metu mokomės įvairių orientacinių pratimų.

Jų metu lavėja dėmesys, suvokimas, judesių koordinacija, pusiausvyra, greitumas, lankstumas, vikrumas… Labai džiaugiamės tėvelių įsitraukimu į vaikų ugdymo veiklas. Šios pamokėlės visiems suteikia daug džiugių akimirkų, teigiamų emocijų ir įvairių išgyvenimų!!!

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »