Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinės mokytojo dienos rytmetį visus Girionių darželio mokytojus pasveikino direktorė J.Vasiliauskienė su mokslo ir žinių simbolizuojančiais auksiniais obuoliais- mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs. Vėliau mokytojų bendruomenė sudalyvavo mistiškoje fotosesijoje „Miško fėjos“. Šokome šokį pagal Pietų Afrikos Respublikos muzikanto Master KG atlikėjos Nomcebo Zikode „Jerusalema“ dainą ,taip dar labiau susiburdami kilniam tikslui ugdyti jaunąją kartą. Sigitai Bružienei buvo įteikta Kauno r. savivaldybės mero Valerijaus Makūno padėka už ilgametį darbą, meilę vaikams, pozityvumą ir toleranciją. Kristinai Giedgaudienei buvo įteikta Kauno r. savivaldybės administracijos kultūros, švietimo ir sporto skyriaus padėka už puikius ugdomojo darbo rezultatus. Didžiuojamės visais mūsų kolektyvo mokytojais. Tegul niekada nepritrūksta energijos, kantrybės ir optimizmo vedant pažinimo keliu mūsų mažiausius.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2021 © Kauno raj. Girionių darželis