Sveikas atvykęs, Rugsėji!

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą mūsų darželyje skambėjo linksma muzika, visus džiugino įvairiaspalvių balionų alėja, kvepiantys gėlių žiedai, vaikų klegesys ir juokas. Susirinkusius tėvelius, pedagogus ir vaikučius sveikinimo žodžiais pasitiko darželio direktorė J. Vasiliauskienė ir kiekvienai grupei įteikė po pilną pintinę gardžiausių vaisių. Perskaitė Kauno r. savivaldybės mero V. Makūno bei Kauno r. savivaldybės tarybos narės L. Kalėdaitės šiltus sveikinimus ir palinkėjimus.

Šventėje dalyvavo Kauno r. tarybos narė V. Boreikiene, kuri pasidžiaugė, kad mes mokomės ir augame kartu. Visi kartu, kaip didelė šeima, paminėjome pačią nuostabiausią Mokslo ir žinių dienos šventę. O linksmybės, dainos ir stebuklingi muilo burbulai su vaikus aplankiusia Gėlių mergaite papuošė šį nuostabų rytą.

Vaikai kūrė bendrą piešinį ir smagiai praleido laiką draugų būryje. Tegul visi šie mokslo metai mums būna džiugūs, saugūs, kūrybingi ir laimingi!

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »