Sausio 13 – osios paminėjimas darželyje

Kauno rajono Girionių darželio vaikai šiandien minėjo Laisvės gynėjų dieną. Ryte 10 minučių uždegėme languose atminimo žvakutes žuvusiems už Lietuvos laisvę paminėti. Žiūrėjome filmuką apie Sausio 13 – osios įvykius. Su vaikais prisiminėm svarbiausius Lietuvos simbolius: vėliavą, Vyčio ženklą, Lietuvos žemėlapį, Gedimino pilį. Visi vaikai pasigamino Lietuvos Respublikos pasus. Taip pat kirpo atminimo simbolį – neužmirštuolę, spalvino Lietuvos vėliavą, kurią iškėlėme naujai ,,pastatytoje“ Gedimino pilyje.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis