RUDENINIO MIŠKO PAVEIKSLAS

Girionių darželio mokytojos turi puikias galimybes vaikų ugdymo procesą organizuoti natūralioje gamtoje. Vos pravėrę darželio kiemo vartus, vaikai su mokytojomis iškeliauja į mišką. Mokytojų dėka yra skatinamas vaikų kūrybiškumas ir suvokimas, kad gamta yra neatsiejama ugdymo dalis.

Ruduo džiugina šiltomis krentančių lapų spalvomis bei gamtinės medžiagos turtingumu – giliukai, kankorėžiai, kaštonai, spygliukai, medžio žievė, įvairios smulkios šakelės kviečia vaikus meistrauti iš gamtos turtų.

Nešini kibirėliais bei stumdami vaikiškus karučius „Boružėlių“ ir „Ežiukų“ grupės vaikai su mokytojomis iškeliavo į edukacinę išvyką, rinko kuo smulkesnę gamtinę medžiagą ir kūrė rudeninius miško paveikslus rėmeliuose.

Taip lavino smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, ugdė estetinio grožio pojūtį, įsiminė gamtinės medžiagos pavadinimus, sėkmingai bendradarbiavo tarpusavyje. Ruduo mums dovanoja ne tik nuostabiausių kūrybai tinkamų medžiagų, bet ir skatina smagiai leisti laiką gamtoje.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »