Rudeninės pelėdos Ūkės Pūkės pasakos

Štai ir baigėsi kelias savaites trukęs projektas „Rudeninės pelėdos Ūkės Pūkės pasakos“.Šio projekto metu vaikai susipažino su latvių rašytojos Zanės Zustos knygelėmis apie linksmą pelėdżiukę Ūkę Pūkę, kuri netyčia buvo pamiršta Italijoje ir turėjo grįžti atgal į Lietuvą pas savo šeimininką Kristupą.

Vaikai patys bandė kurti pelėdiškas istorijas, netgi iš druskos tešlos nulipdytas pelėdżiukes apgyvendino miške ant šakos, kad joms būtų smagiau. Kiemelyje vaikai sudėliojo pelėdos mandalą, o miško dailės studijoje kūrė stebuklingą mišką iš lapų atspaudų.

Mokantis Anzelmo Matučio eilėraštį „Tuoj ir rytoj“ vaikai bandė aiškintis, ar gerai elgėsi pelėdżiukai, kodėl jie nuliūdo, ir vaidindami, inscenizuodami šias emocijas bandė perteikti savaip.

Kadangi vadinamės gražiu Pelėdżiukų grupės vardu nuolat domimės pelėdų gyvenimo būdu, jų rūšimis. Daug apie tai medžiagos randame Lututės žurnaluose apie gamtą.Na, o grupės numylėtinė pelėda Alisa nuolat vaikams primena laikytis susitarimų, būti mandagiais, naudoti stebuklingus žodžius.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »