Rudenėlio šventė!

Linksma kaip vėjelis, spalvinga kaip vaivorykštė bei šilta kaip saulutė Girionių darželyje pralėkė sportiška rudenėlio šventė. „Varžytuvės su galinguoju moliūgu ir išdykėle morka“.

Visus susirinkusius į šventę pasveikino darželio direktorė Jovita Vasiliauskienė ir padėkojo už šiltą bendravimą bei bendradarbiavimą. Daug linksmų dainelių apie rudenėlį, lietutį, moliūgą, voveraitę. kartu dainavo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai, seneliai, broliai ir sesutės.

„Bitučių“ gr. vaikai visiems padovanojo gražų eilėraštį „Rudenėlis“, o mažiausieji „Boružiukų“ ir „Ežiukų“ gr. vaikučiai – daineles apie žirniukus ir boružiuko namą.

Smagiai kartu padainavusius, galingasis moliūgas ir išdykėlė morka pakvietė į linksmąsias užduotis bei sporto estafetes. Vaikai kartu su tėveliais rinko pabirusius obuolius į pintinę, užrištomis akimis ragavo įvairius vaisius ir daržoves, šokinėjo su maišais, nešė sunkius moliūgus, slėpėsi nuo daržininko, kuris norėjo išvirti sriubą iš rudeniškų daržo gėrybių.

Savo ištvermę ir jėgą tėveliai galėjo parodyti nešdami vaikučius ant rankų.. Už aktyvų dalyvavimą šventės dalyviams galingasis moliūgas ir išdykėlė morka įteikė padėkas bei kvapnius obuolių pyragus, kuriuos iškepė šauniosios darželio virėjos.

Visi kartu, kaip didelė ir graži šeima, vaišinomės obuolių pyragu ir šilta arbata.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »