Projekto „Futboliukas“ uždarymo šventė

Viso darželio vaikai susirinko į kiemą, į projekto „Futboliukas“ uždarymo šventę. Šio projekto metu su vaikais mokėmės taisyklingai varytis futbolo kamuolį, spirti į vartus bei žaisti futbolą. Patyrėme daug smagių akimirkų, tapome judresni ir tikri futbolininkai.

Šventę pradėjome linksma mankšta, kuri visus šventės dalyvius išjudino ir sušildė. Smagiai pasimankštinę, vaikai atliko įvairias kamuolio varymo užduotis. Net ir mažiausieji šventės dalyviai šauniai pasirodė. Bet labiausiai vaikams patiko didelių kamuolių spyrimas į vartus.

Žaidžiant futbolą vaikai tampa vikresni, džiaugiasi įvarčiais, išmoksta žaisti komandoje ir nekonkuruoja tarpusavyje. Šventės pabaigoje visiems projekto „Futboliukas“ dalyviams buvo įteikti diplomai.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »