Projektas „Kauno žvėries pėdsakais“

Jau vasaros metu „Pelėdżiukų“grupės vaikai susidomėjo pasakomis apie Kauno žvėrį,-jie lipdė šį mistinį gyvūną iš molio, kūrė jo aplinką, piešė jį, ir netgi, sukūrę eilėraštį, laimėjo knygą „Kaip šiltais vasaros vakarais žvėris kalbasi su virėju Vasiliausku apie laimę“.

Mūsų draugai ir partneriai Kaunas 2022 komanda, palaikydami šią mūsų iniciatyvą, padovanojo mums nuostabaus grožio aitvarą, vaizduojantį šį mistinį gyvūną.Tai buvo didžiulė paskata atsirasti viso darželio projektui „Kauno žvėries pėdsakais“ ir panaudojant šią legendą ugdyti vaikų susidomėjimą gimtojo miesto istorija, lankytinomis vietomis, lavinti jų vaizduotę ir kūrybiškumą. Kiekviena grupė sukūrė ir pristatė po savitą žvėries modelį, vaikai apibūdino, ką jis mėgsta veikti, koks jo būdas.

Kai kurios grupės kūrė pagal šią legendą spektakliukus, kitos- eilėraščius.Bet smagiausia buvo paskraidinti aitvarą ir pasidžiaugti jo grakščiu skrydžiu. Dėkojame Kaunas 2022 komandai už šią dovaną, kuri suteikė vaikams tiek džiaugsmo.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »