Per sniegą brenda trys Rytų karaliai, Su auksu, mira, smilkalais brangiais…

Sausio 6 diena – trijų karalių šventė. Tą dieną žmonės šventinta kreida ar angliuku brėždavo tris kryželius arba karalių Kasparo, Merkelio ir Baltazaro vardų pirmąsias raides + K+B +M . Kreida, kuria būdavo rašomos trijų karalių vardų raidės, tapdavo ypatinga – galėdavo padėti net praturtėti.

Vaikai spalvino tris karalius, kirpo ir klijavo ant jų karūnų pirmąsias raides. Trijų Karalių dieną dažniausiai užgesinamos Kalėdų eglės miestų aikštėse, nupuošiamos eglutės namuose ir įstaigose. Tą padarė Kauno rajono Girionių darželio vaikučiai. Su eglute atsisveikinome iki kitų metų.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis