„Pelėdžiukų“ grupės išleistuvės

Nuskambėjo nulingavo pilna vaikų džiaugsmo diena, kupina dainų, žaidimų, juoko ir, žinoma, piratiškų nuotykių..Juk mus aplankė šaunusis Karibų piratas, ir kelionėje su juo vaikai turėjo įveikti daug kliūčių, kol rado lobių skrynią…Tokios tad smagios vasaros sutiktuvės „Pelėdžiukų“ grupėje..O net septynis vaikus iš plukdysime nuo rudens į platesnius priešmokyklinius vandenis, todėl jie buvo apdovanoti diplomais. Linkime jiems visokeriopos sėkmės…

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »