Pasaulinė dviračio diena

„Drugelių“ gr. vaikai šaunia išvyka su dviratukais „Dviratis – geriausias draugas bus!“ paminėjo Pasaulinę dviračio dieną. Kelyje buvo mandagūs, važiavo atsargiai, laikėsi kelių eismo taisyklių. Sutiko ir kitus dviratininkus bei elektrinio paspirtuko vairuotoją, kuris su malonumu sutiko su vaikais palenktyniauti. Nugalėjo draugystė! Visiems vaikams buvo įteikti dviratininkų diplomai. Ačiū vaikų tėveliams, nes be jų pagalbos ir supratimo vaikai nebūtų turėję tokios linksmos dviratukų išvykos.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »