Paroda „Miško paslaptys“

Kūrybinė paroda „Miško paslaptys“ sutelkė Drugelių gr. vaikus bendrai veiklai lauke, kurios metu kūrėme paslaptingą mišką. Iš pat ryto išskubėjome į miškelį parsinešti įvairiausių šakų, lapų, spyglių, kankorėžių bei nukritusių medžio žievių.

Radome ant takelio ir pamestų samanų, tačiau akcentavome vaikams, kad jų jokiu būdu negalima rauti, nes yra kenkiama ekosistemoms ir yra sunaikinama grybiena. Taip, kultūringai besielgdami miške, paminėjome artėjančią Miškininko dieną. O sukurtame paslaptingame miške vaikai apgyvendino ir įvairiausių gyvūnėlių.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »