Joninių šventė „Surask paparčio žiedą“ Girionių darželyje

Joninės – laukiamiausia vasaros šventė, apipinta senovės lietuvių papročiais bei žaidimais. Artėjant trumpiausiai ir paslaptingiausiai metų nakčiai, Girionių darželio vaikai su mokytojomis skynė įvairius žolynus pievose ir visi kartu darželio kieme pynė vainikus.

Ak, kokių nuostabių vainikų pavyko visiems drauge nupinti! Vėliau nešė juos plukdyti į Kauno marias, kur tradicinį vainikų plukdymą lydėjo daina ir linksmi šokių rateliai. Tuomet visi patraukė į didelę pievą, linksmai šokinėjo per sukurtą Joninių laužą ir ieškojo paslaptingojo paparčio žiedo.

Šypsenos, gera nuotaika ir energija sušildė visų širdis bei papildė prasmingą prisiminimų skrynią.

Mokytoja Aušra Beliūnienė

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2021 © Kauno raj. Girionių darželis