Išvyka į Miškų ūkio institutą

Šiandien „Pelėdžiukų“ grupės vaikai apsilankė labai įdomioje ir paslaptingoje vietoje – Miškų ūkio instituto augalų laboratorijoje. Vaikams buvo labai įdomu stebėti, kaip mėgintuvėliuose auginamas miškas – ir pušys, ir beržai, ir ąžuolai ir kitokie įvairūs augalai.

Tam reikia tam tikrų sąlygų, ir sterilus aplinkos. Vaikai nustebę žiūrėjo, kaip panašiame į želė skystyje užauga ne tik augalai, bet ir patekę ten mikroorganizmai ir bakterijos. Pelėdžiukai netgi gavo po tokią stebuklingą dėžutę, kurioje bandys užsiauginti savo bakterijų, kurių mes visi turim daug ant pirštukų.

Vaikams labai patiko mokslininkų darbas – juk jie atlieka daug įdomių tyrimų, eksperimentų, stebi mažiausius dalykus per mikroskopą. Jų darbas padeda miško augalams išlikti sveikais ir tvirtais.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »