Girionių darželis – Kalėdų stebuklo laukime…

Darželio vadovės J. Vasiliauskienės idėja ir iniciatyva, sukurti įstaigos kieme ,,Jurginų alėją“, virto ilgalaikiu projektu, kuris nuvedė mus į L. Kalėdaitės Jurginų ūkį. Taip prasidėjo glaudus bendradarbiavimas ir bendro tikslo siekimas.

Lapkričio 30 d. įgyvendinant baigiamąjį projekto etapą, ,,Bitučių“ gr. vaikai, kartu su tėveliais ir mokytojomis, pasitiko Adventą vakarodami Samylų kultūros centre. Etnografė Jolanta Balnytė subūrė visus į Adventinio vainiko pynimą, kvietė kurti savo tradicijas namuose.

Visi uždegdami po žvakelę, nupynėm vainiką iš šiltų palinkėjimų – gėrio, atjautos, meilės, sveikatos, vilties, tikėjimo…Mūsų mažieji dainavo adventines dainas, džiaugėsi Laimos Kalėdaitės dovanotais skanėstais. Ramybės, susikaupimo ir gražaus laukimo visiems.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »