Gamtos reindžeriai

Šiandien Girionių darželio vaikučiams ypatinga diena. Visi kartu keliavome į edukacinę išvyką prie Kauno Marių, kur mus visus pasitiko Gamtos Reindžeriai. Tai Kauno Marių Regioninio Parko darbuotojai, kurie yra geriausi gamtos draugai. Jie vaikams atskleidė daug paslapčių apie retai sutinkamus miško gyventojus- šikšnosparnius ir miegapeles.

Vaikai daug sužinojo – kur jie gyvena, kuo minta, kuo jie keisti ir ypatingi. Dideliam vaikų džiaugsmui šikšnosparnis ir miegapelė mus visus aplankė. Šikšnosparnis buvo labai drovus, pažadintas iš saldaus miego, o miegapelė, šokinėdama medžių šakomis pametė savo pūstą uodegą. Visi vaikai puolė jos ieškoti. Kiek džiaugsmo buvo vaikams ir miegapelei, kai ją surado!

Girionių darželio mokytojos nuolat moko vaikus būti jaunaisiais gamtos reindžeriais- vykdomi gamtosauginiai projektai, talkos ir akcijos gamtos švarinimo ir saugojimo temomis.
Nuoširdus ir didelis ačiū Regioninio parko darbuotojams, edukatorei Ramunei už nuolatinę pagalbą, bendradarbiavimą ir šios dienos nuostabius nuotykius.

Aprašą parengė G. Bykovienė

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX