Draugystė su Vokietijos darželiu Kindertagesstatte Sonnenschein

2022-uosius pradėjome nauja draugyste su Vokietijos darželio Kindertagesstatte Sonnenschein ugdytiniais Marija, Elijum ir jų mokytoja Ieva. Svečiai gavo suvenyrų, simbolizuojančių Lietuvos trispalvę, autentiškus medinius angelėlius, daug gerų emocijų.

Su naujais draugais šokom ir dainavom, mokytoja Eva papasakojo apie jų darželyje vykdomas veiklas, veikiančius ugdymo modelius. Tikimės, kad užsimezgusi draugystė bus šilta, ilgalaikė ir abipusiai naudinga.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2022 © Kauno raj. Girionių darželis