Advento vakaronė „Pelėdžiukų“ lauko grupėje

Gruodžio 1d. Peledžiukų lauko grupės vaikai ir jų tėveliai adventą pradėjo vakarone. Susirinkę prie bendro vainiko linkėjome vieni kitiems supratingumo, ramybės, atjautos… Taip pat neapsėjome be gerojo darbelio mūsų paukšteliams, kad žiemą išgyventi būtų lengviau, eglę puošėme žaisliukais iš riešutų sviesto ir lesalo. Vakaronę užbaigėme gitaros skambesiu ir jaukiais pokalbiais.

Kauno rajono Girionių darželis
Įstaigos kodas 291095960
A. s. XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jovita Vasiliauskienė – direktorė

Kauno r. sav. Girionių k. Liepų g. 13A
Tel. (8 37)  547248
Mob.tel. +370 699 28413
El. p. girioniudarzelis@gmail.com

2023 © Kauno raj. Girionių darželis
Kalbos »